Vaše názory

Budeme rádi, pokud nám zde necháte Váš názor na naši restauraci. Vážíme si každého názoru, ať je jakýkoli.

NÁZORY A PŘIPOMÍNKY

Nejlepší místo na zpívání a tanec

Inka | 16.06.2017

Na každou naši zpívací akci u vás se hodně těším - hudba a zpěv se dá provozovat i jinde, ale u vás je to "nadpoměry": jednak jsme pokaždé velmi mile přijati a jednak máte sál natolik velký, že zbývá dost místa i na taneček. Prostě paráda. Ať se vám daří a těším se na naše další setkání u vás.

Re: Super víkend

Restaurace Kotva | 24.08.2016

Dobrý den, děkujeme za slova chvály a další doporučení. Obsluhovat tak milé a vstřícné lidi, jako byla vaše parta, je vždy odměnou. Rádi Vás tu opět uvidíme....

Super víkend

parta cyklistů ze Strakonic | 17.08.2016

Velmi děkujeme za úžasné zacházení, výborné snídaně a hlavně milý a lidský přístup. Nikde jsem se nesetkala s tím, že by nám provozovatel restaurace nabízel v ceně snídaně ještě svačinku na cestu. Strávili jsme u Vás krásný víkend a určitě Vaši hospůdku vřele doporučujeme pocestným, vodákům, cyklistům a všem, kteří si jen budou chtít posedět při procházce kolem řeky.
Zdeňka Bártová a její kamarádi

Konečně!

Krokodýl | 16.04.2016

Konečně po těch let útrap správný nájemce. Jen prosím vydržte! začátky v Kotvě jsou vždy těžké, časem to bude určitě lepší. Podpořím Vás po všech stránkách a možná i tomu Kácovu kvůli Vám přijdu na chuť...Zdraví branický Krokodýl a drží palce! :)

Re: Konečně!

Restaurace Kotva | 09.05.2016

Dobrý den,

děkujeme moc, budeme se snažit vydržet a překonat všechna úskalí. Zatím se k nám místní lidé chovají velmi mile a přátelsky, zbývá již jen přesvědčit kolemjdoucí, aby zavítali....

Dekuji

Jirka | 31.01.2016

Dekuji za mile a prijemne obcerstveni u vas behem prochazky kolem Vltavy. Rad se opet zastavim. S diky Jiri Kubista

Re: Dekuji

Restaurace Kotva | 09.05.2016

Velmi děkujeme za slova chvály, budeme se snažit i nadále zlepšovat a přinášet novinky....

Přidat nový příspěvek